Prokuratura Rejonowa w Cieszynie zakończyła wielomiesięczne postępowanie dotyczące działalności zorganizowanej grupy przestępczej zajmującej się handlem substancjami psychoaktywnymi. W dniu 24 kwietnia do Sądu Okręgowego w Bielsku-Białej trafił akt oskarżenia przeciwko 12 osobom.