Dziś uczniowie klas ósmych rozpoczęli egzaminy ósmoklasisty. W naszej gminie do pierwszego egzaminu przystąpiło łącznie 286 uczniów z sześciu szkół — trzech miejskich i trzech wiejskich.
Dziś uczniowie klas ósmych rozpoczęli egzaminy ósmoklasisty. W naszej gminie do pierwszego egzaminu przystąpiło łącznie 286 uczniów z sześciu szkół — trzech miejskich i trzech wiejskich.