W najbliższą niedzielę, 17 maja, ulicami Bielska-Białej po raz 32. pobiegną uczestnicy Biegu Fiata. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych imprez sportowych w regionie, nawiązująca do wieloletnich związków miasta z przemysłem motoryzacyjnym i marką Fiat.