30 kwietnia 1971 roku zakończyła się historia bielskich tramwajów. Tego dnia tramwaje po raz ostatni kursowały na ostatnim czynnym odcinku linii nr 1, zamykając ważny rozdział w dziejach komunikacji miejskiej Bielska-Białej. Po 55 latach bielskie „bimbaje” symbolicznie wracają – ożywione przez nas w krótkim filmie.