Kierujący ponad dwukrotnie przekroczył dopuszczalną prędkość. 81-letni kierowca został zatrzymany przez policję w Jastrzębiu-Zdroju i stracił prawo jazdy na trzy miesiące.
Kierujący ponad dwukrotnie przekroczył dopuszczalną prędkość. 81-letni kierowca został zatrzymany przez policję w Jastrzębiu-Zdroju i stracił prawo jazdy na trzy miesiące.