87-latka z Bielska-Białej odnaleziona. Kluczowa była współpraca służb

Dzięki szybkiej reakcji oraz sprawnej współpracy policjantów i strażników miejskich szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 87-letniej mieszkanki Bielska-Białej. W działaniach kluczową rolę odegrała wymiana informacji pomiędzy służbami oraz wykorzystanie miejskiego monitoringu.