W ubiegłym tygodniu zrealizowaliśmy dość trudną wycieczkę e-MTB z mocną ekipą, która żadnych wyzwań się nie boi. W tym tygodniu odwiedziemy Beskid Śląski. Jedziemy na Skrzyczne i Malinowską Skałę. Podobnie jak w ubiegłym tygodniu, to propozycja dla osób, które mają już jakieś doświadczenie w jeździe po górach, gdyż nie jedziemy najprostszą drogą. Trochę się pobawimy. Szczegóły poniżej.