Alkoholowa saga trwa w najlepsze. W kilka godzin wpadło czterech pijanych kierowców

Jeszcze wczoraj policyjne raporty o pijanych kierowcach w świąteczny czas budziły niedowierzanie, a już dziś mamy doniesienia o kolejnych pijakach za kierownicą. We wtorek, 7 kwietnia, policjanci z garnizonu bielskiego przeprowadzili akcję „Alkohol i Narkotyki”, której celem było wyeliminowanie z ruchu drogowego osób prowadzących pod wpływem alkoholu i środków odurzających. W działania zaangażowano funkcjonariuszy z całego garnizonu, a pierwsze wyniki potwierdzają skuteczność podjętych działań.