Baciary na kampusie UBB! Góralska biesiada już w maju

Już 15 maja 2026 roku Bielsko-Biała stanie się stolicą najlepszej zabawy w regionie! Na zielonych terenach kampusu Uniwersytetu Bielsko-Bialskiego (przy ul. Willowej 2) odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, którego gwiazdą będzie zespół, którego nikomu na południu Polski przedstawiać nie trzeba – jedyny i niepowtarzalny zespół Baciary. Rozpoczynamy sezon koncertowy z przytupem!