O zatrzymaniu dwóch osób, które nanosiły napisy na ściany budynków przy ulicach Wyższa Brama oraz Regera, informuje straż miejska w Cieszynie. SM podkreśla, że sprawców udało się ująć dzięki dobrej współpracy z policją.
O zatrzymaniu dwóch osób, które nanosiły napisy na ściany budynków przy ulicach Wyższa Brama oraz Regera, informuje straż miejska w Cieszynie. SM podkreśla, że sprawców udało się ująć dzięki dobrej współpracy z policją.