Wierni archidiecezji katowickiej nie będą musieli zachowywać postu w najbliższy piątek (1 maja). Taką decyzję wydał arcybiskup metropolita katowicki Andrzej Przybylski. To dobra informacja dla fanów majówkowego grillowania.
Wierni archidiecezji katowickiej nie będą musieli zachowywać postu w najbliższy piątek (1 maja). Taką decyzję wydał arcybiskup metropolita katowicki Andrzej Przybylski. To dobra informacja dla fanów majówkowego grillowania.