Mieszkanki Bielska-Białej w wieku 45-74 lat będą mogły bezpłatnie skorzystać z badań mammograficznych w mobilnym punkcie, który stanie przy markecie Kaufland, ul. Generała Władysława Andersa 81 – 1 czerwca w godzinach od 9.45 do 17.00.
Mieszkanki Bielska-Białej w wieku 45-74 lat będą mogły bezpłatnie skorzystać z badań mammograficznych w mobilnym punkcie, który stanie przy markecie Kaufland, ul. Generała Władysława Andersa 81 – 1 czerwca w godzinach od 9.45 do 17.00.