Przedstawiciele Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej Województwa Śląskiego oraz miasta Bielska-Białej podpisali 8 maja w bielskim ratuszu porozumienie dotyczące wsparcia w sporządzaniu Lokalnego Planu Deinstytucjonalizacji. To kolejny krok w kierunku rozwijania nowoczesnych usług społecznych świadczonych bliżej mieszkańców i ich codziennych potrzeb.