Bydgoszcz liderem cyfryzacji usług

Bydgoszcz jako pierwsze miasto w Polsce przystąpiła 3 lata temu do pilotażu usługi ePłatności w aplikacji mObywatel. W środę (06.05) w Kujawsko – Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim odbyło się spotkanie „Cyfrowy Samorząd – Kujawsko Pomorskie” oraz konferencja prasowa z okazji 3 lat funkcjonowania ePłatności w usługach publicznych. W wydarzeniu udział wziął m.in. Wicepremier, Minister Cyfryzacji Krzysztof Gawkowski, Wojewoda Kujawsko-Pomorski Michał Sztybel, Prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski oraz Dyrektor Centralnego Ośrodka Informatyki Radosław Maćkiewicz.