Urząd Miejski w Brzegu Dolnym zaprasza mieszkańców do udziału w pilotażowym programieskierowanym do osób zagrożonych wykluczeniem cyfrowym.Program będzie realizowany w okresie od maja do czerwca 2026 r., w każdy poniedziałek wgodzinach 15:00–17:00, w Multicentrum Zero Waste przy ul. Przedszkolnej 2.W ramach pilotażu oferujemy bezpłatne wsparcie w zakresie:● założenia Profilu Zaufanego,● instalacji i obsługi aplikacji mObywatel,● założenia konta e-mail,● uzyskania dostępu do Internetowego Konta Pacjenta,● założenia konta w sklepie Google Play,● utworzenia adresu do e-Doręczeń.Pomoc będzie udzielana bezpłatnie przez pracownika Urzędu Urzędu Miejskiego w Brzegu Dolnym.Szczególnie zapraszamy osoby starsze, które nie radzą sobie z obsługą smartfona oraz instalacjąróżnego rodzaju aplikacji.Zachęcamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców do skorzystania z oferowanego wsparcia.Realizacja pilotażu pozwoli nam na diagnozę Państwa potrzeb oraz rozwijanie i jeszcze lepszedopasowanie podobnych form wsparcia w przyszłości.