W czwartek 7 maja w OSP Dziedzice odbędzie się „CZADowy czwartek”. Każdy uczestnik wydarzenia otrzyma czujnik dymu i tlenku węgla. każdy mieszkaniec będzie mógł dowiedzieć się, jak rozpoznać zagrożenie, a także jak się chronić.
W czwartek 7 maja w OSP Dziedzice odbędzie się „CZADowy czwartek”. Każdy uczestnik wydarzenia otrzyma czujnik dymu i tlenku węgla. każdy mieszkaniec będzie mógł dowiedzieć się, jak rozpoznać zagrożenie, a także jak się chronić.