„Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa”. Za nami spotkanie w OSP Dziedzice

W czwartek 7 maja w remizie OSP „Dziedzice” odbyło się spotkanie edukacyjne poświęcone zagrożeniom związanym z tlenkiem węgla. Jak przekazała KM PSP w Bielsku-Białej, wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem mieszkańców, którzy licznie uczestniczyli w prelekcji dotyczącej bezpieczeństwa i profilaktyki.