Mieszkańcy powiatu bielskiego wkrótce skorzystają z nowego rozwiązania, które ma skrócić kolejki i uprościć formalności. Przy Starostwie Powiatowym w Bielsku-Białej pojawił się urzędomat, przypominający Paczkomat, w którym będzie można odebrać dowód rejestracyjny bez konieczności stania w okienku. To kolejny krok w modernizacji obsługi w wydziale komunikacji i transportu.