Drzewiczanie wybierają

W Drzewicy ruszyło głosowanie w ramach tegorocznej edycji tzw. grantów obywatelskich.Budowa oświetlenia na drodze wewnętrznej łączącej ulicę Kolejową z ulicą Błonie oraz budowa miejsca odpoczynku rowerzystów – na jeden z tych projektów mogą oddać swój głos mieszkańcy Drzewicy. Ruszyło tu głosowanie w ramach tegorocznej edycji tzw. grantów obywatelskich. Do wzięcia udziału w tej inicjatywie po raz kolejnych zachęca mieszkańców Drzewicy burmistrz Janusz Reszelewski.

Głosowanie trwa do 22 kwietnia. Mieszkańcy mogą oddać swój głos w formie tradycyjnej na karcie do głosowania dostępnej w Urzędzie Miejskim w Drzewicy oraz na jego stronie internetowej lub w formie elektronicznej za pośrednictwem formularza dostępnego pod adresem https://granty.drzewica.pl/. Karty do głosowania należy składać w Urzędzie Miejskim w Drzewicy w urnie do głosowania umieszczonej w holu na parterze budynku.
W 17 sołectwach gminy Drzewica obyło się bez głosowania. Tam mieszkańcy zgłosili po jednym projekcie, a wszystkie pozytywnie przeszły weryfikację formalną. Wyniki głosowania w Drzewicy poznamy do 30 kwietnia.