W ramach obchodów Dnia Strażaka w kościele pw. Michała Archanioła została odprawiona msza święta w intencji bytomskich strażaków m. in. z udziałem prezydenta Mariusza Wołosza.
W ramach obchodów Dnia Strażaka w kościele pw. Michała Archanioła została odprawiona msza święta w intencji bytomskich strażaków m. in. z udziałem prezydenta Mariusza Wołosza.