Dziesięć lat. Setki obrazów. Jedna Mozaika

Dziesięć lat działalności, setki namalowanych obrazów i niezliczone chwile twórczej inspiracji – grupa malarska Mozaika świętuje swój jubileusz. Z tej okazji organizatorzy zapraszają na wydarzenie, które odbędzie się 8 maja o godzinie 17.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Wapienicy. Spotkanie stanie się nie tylko przeglądem dorobku artystycznego, ale także okazją do wspólnego świętowania pasji i relacji budowanych przez lata.