Elektryk świętował 50 – lecie

Zespół Szkół Elektrycznych w Bydgoszczy świętował 50-lecie istnienia. Gala jubileuszowa odbyła się w sobotę, 11 kwietnia w Operze Nova, a na odwiedzających szkołę przy ul. Stawowej 41 czekały liczne atrakcje i wydarzenia towarzyszące. Jubileusz to doskonała okazja, aby wspólnie powrócić do wspomnień, spotkać się po latach, a także zobaczyć, jak przez pół wieku zmieniała się i rozwijała szkoła. W uroczystości wzięła udział m.in. zastępczyni prezydenta Iwona Waszkiewicz.