W piątek, 10 kwietnia 2026 roku, w Szkole Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Pomysku Wielkim odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.
W piątek, 10 kwietnia 2026 roku, w Szkole Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Pomysku Wielkim odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.