W Bielsku-Białej pojawił się kolejny sygnał dotyczący infrastruktury drogowej. Radna Karolina Lewkowicz skierowała do prezydenta miasta interpelację w sprawie złego stanu nawierzchni ulicy Goleszowskiej, w rejonie budynku nr 19 na Osiedlu Beskidzkim.