[FOTO] „Bezbłędny w obłędnym Cieszynie”. W SPTE odbyło się wielkie cieszyńskie dyktando

Konkurs organizowany przez Szkołę Podstawową Towarzystwa Ewangelickiego pod patronatem Burmistrz Miasta Cieszyna wpisał się już na stałe w kalendarz szkolnych i miejskich wydarzeń. W tym roku w ortograficzne szranki stanęło 16 śmiałków z 8 cieszyńskich szkół podstawowych.