W sobotę 11 kwietnia w Domu Kultury w Ligocie Miliardowicach został rozegrany 3. turniej Ligi Szachowej Gminy Czechowice-Dziedzice na 2026 rok. wydarzenie odbyło się pod Patronatem Burmistrza Czechowic-Dziedzic.
W sobotę 11 kwietnia w Domu Kultury w Ligocie Miliardowicach został rozegrany 3. turniej Ligi Szachowej Gminy Czechowice-Dziedzice na 2026 rok. wydarzenie odbyło się pod Patronatem Burmistrza Czechowic-Dziedzic.