[FOTO] Kolejny udany weekend tenisistów stołowych czechowickiego MKS

Za zawodnikami Ośrodka Szkolenia Tenisa Stołowego MKS Czechowice-Dziedzice kolejny udany weekend. Na świetnym, 6. miejscu rozgrywki 1 Ligi Kobiet zakończyły Emilia Twardawa, Maja Lech, Aleksandra Kuzio, Natalia Wszołek, Zhao Xia i Kamila Byrdziak, a dodatkowo Kamila Byrdziak została trzykrotną Mistrzynią Śląska Młodziczek w tenisie stołowym.