– Coś niedobrego dzieje się na Osiedlu „Północ” w Czechowicach-Dziedzicach – informuje czechowicka fundacja Mam kota na punkcie psa. Organizacja podejrzewa, że zwierzęta ucierpiały w wyniku ludzkiej krzywdy, która została im wyrządzona w bestialski sposób.