W mediach społecznościowych cieszyński Urząd Miejski poinformował o nielegalnym składowisku odpadów w rejonie ul. Wiślańskiej w Cieszynie. Na terenie gminnym nieustalony sprawca lub sprawcy porzucili odpady budowlane oraz zużyte opony.
W mediach społecznościowych cieszyński Urząd Miejski poinformował o nielegalnym składowisku odpadów w rejonie ul. Wiślańskiej w Cieszynie. Na terenie gminnym nieustalony sprawca lub sprawcy porzucili odpady budowlane oraz zużyte opony.