Radna Katarzyna Balicka wystosowała interpelację dotyczącą pogarszającego się stanu nawierzchni ulicy Andrzeja Struga w Bielsku-Białej, na odcinku pomiędzy ulicami Juliusza Słowackiego a Starobielską. Wnioskuje w niej o pilne przeprowadzenie naprawy licznych ubytków i wyrw w jezdni, które znacząco utrudniają bezpieczne poruszanie się po tej trasie.