[FOTO] Policyjne patrole w Beskidach. Mundurowi poruszają się m.in. na quadach

Policjanci z komisariatów w Ustroniu i Wiśle biorą udział we wspólnych patrolach w terenach leśnych i na górskich szlakach. Mundurowi poruszają się m.in. na quadach, docierając w trudno dostępne miejsca. Ich działania ukierunkowane są na przeciwdziałanie niszczeniu przyrody oraz eliminowanie nielegalnych wjazdów do lasów. Mundurowi dbają również o bezpieczeństwo turystów i prowadzą działania profilaktyczne.