3 maja około godziny 12.30 w Wilkowicach doszło do pożaru lasu. Na miejsce natychmiast skierowano liczne siły straży pożarnej, które podjęły intensywne działania gaśnicze.
3 maja około godziny 12.30 w Wilkowicach doszło do pożaru lasu. Na miejsce natychmiast skierowano liczne siły straży pożarnej, które podjęły intensywne działania gaśnicze.