Strażacy z Bielska-Białej ponownie pojawią się na małym ekranie. Drugi sezon serialu dokumentalnego „Strażacy z sąsiedztwa” wraca na antenę Telewizji WP, a widzowie znów będą mogli śledzić kulisy ich codziennej służby.
Strażacy z Bielska-Białej ponownie pojawią się na małym ekranie. Drugi sezon serialu dokumentalnego „Strażacy z sąsiedztwa” wraca na antenę Telewizji WP, a widzowie znów będą mogli śledzić kulisy ich codziennej służby.