W sobotę 9 maja w parku „Lasek” w Czechowicach-Dziedzicach odbyła się druga edycja pikniku charytatywnego „Od ziarenka do bochenka”. Wydarzenie zorganizowali Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej oraz Stowarzyszenie „Twój Samorząd”. Tegoroczna edycja, podobnie jak poprzednia, łączyła wymiar integracyjny z realnym wsparciem działań pomocowych.