W sobotę 25 kwietnia na parkingu Szkoły Podstawowej nr 4 im. Orła Białego w Czechowicach-Dziedzicach odbyła się zbiórka elektrośmieci i baterii. Akcja odbyła się pod hasłem „Gdy elektrograty masz to do CZWÓRKI szybko gnasz”.
W sobotę 25 kwietnia na parkingu Szkoły Podstawowej nr 4 im. Orła Białego w Czechowicach-Dziedzicach odbyła się zbiórka elektrośmieci i baterii. Akcja odbyła się pod hasłem „Gdy elektrograty masz to do CZWÓRKI szybko gnasz”.