Prace przy rozbudowie ul. Strumieńskiej w Jasienicy są już na półmetku. W okolicy szkoły i urzędu gminy trwa budowa nowego ronda, które ma usprawnić ruch i poprawić bezpieczeństwo. Jak mówi starosta bielski Andrzej Płonka, inwestycja obejmuje odcinek drogi prowadzący od urzędu gminy w stronę Rudzicy.