[FOTO] W KM PSP odbyła się odprawa z naczelnikami oraz komendantami gminnymi OSP

W siedzibie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku-Białej odbyła się ważna odprawa naczelników oraz komendantów gminnych OSP. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu bielskiego oraz miasta Bielska-Białej.