W czwartek 7 maja w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Cieszynie odbyła się uroczysta zbiórka. Była ona związana z przyjęciem nowego funkcjonariusza do służby oraz mianowaniem strażaków na wyższe stanowiska służbowe.
W czwartek 7 maja w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Cieszynie odbyła się uroczysta zbiórka. Była ona związana z przyjęciem nowego funkcjonariusza do służby oraz mianowaniem strażaków na wyższe stanowiska służbowe.