Z okazji 25-lecia TVN24 stacja wyrusza w ogólnopolską trasę pod hasłem „Jesteśmy stąd”. Wśród kilkunastu miast, które pojawią się na mapie wydarzenia, znalazło się również Bielsko-Biała. Urodzinowa trasa zawitała do miasta 2 maja. W godzinach od 6.00 do 15.00 mieszkańcy mogli spotkać się z dziennikarzami stacji w przestrzeni Zamku Książąt Sułkowskich.