Dziś (3 maja) przy pomniku w Bziu odbyły się uroczystości 235. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Podczas swojego przemówienia prezydent Michał Urgoł mówił o rocznic uchwalenia konstytucji, ale nawiązał też do innej rocznicy, wybuchu III Powstania Śląskiego. Zobaczcie zdjęcia z uroczystości.