Drużyna UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice B1 (rocznik 2009) rozegrała kolejne spotkanie w ramach II Ligi Wojewódzkiej B1, mierząc się na wyjeździe z zespołem TS Stal-Śrubiarnia Żywiec.
Drużyna UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice B1 (rocznik 2009) rozegrała kolejne spotkanie w ramach II Ligi Wojewódzkiej B1, mierząc się na wyjeździe z zespołem TS Stal-Śrubiarnia Żywiec.