3 maja 2026 roku o godz. 18:00 w Bielskim Centrum Kultury odbędzie się niezwykłe widowisko muzyczne i multimedialne „Bielsko i Biała – 75 lat razem”. Wydarzenie, organizowane z okazji rocznicy uchwalenia konstytucji 3 Maja, będzie jednocześnie artystycznym upamiętnieniem 75. rocznicy połączenia Bielska i Białej.