Zawodnicy Ośrodka Szkolenia Tenisa Stołowego MKS Czechowice-Dziedzice zanotowali kolejne świetne starty. Na szczególną uwagę zasługuje wynik Kamili Byrdziak, która zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski Młodziczek w grze pojedynczej.
Zawodnicy Ośrodka Szkolenia Tenisa Stołowego MKS Czechowice-Dziedzice zanotowali kolejne świetne starty. Na szczególną uwagę zasługuje wynik Kamili Byrdziak, która zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski Młodziczek w grze pojedynczej.