Miłośnicy komunikacji miejskiej i nostalgicznych podróży będą mieli powód do świętowania. Już 23 i 24 maja po ulicach Bielska-Białej ponownie będzie kursował legendarny Ikarus 280. Zabytkowy autobus pojawi się na specjalnych liniach M oraz LZ, przygotowanych z okazji Nocy Muzeów.