Lekcja WOS-u w Urzędzie!

24 kwietnia br. w Urzędzie Gminy Brodnica, na zaproszenie Wójta Adama Zalewskiego, gościli ósmoklasiści ze Szkoły Podstawowej w Gortatowie z siedzibą w Szczuce. Uczniowie przybyli do urzędu pod opieką nauczyciela WOS i historii Łukasza Tomelli, który był pomysłodawcą i organizatorem specjalnej lekcji WOS-u. Drugim opiekunem uczniów był pracownik szkoły Justyna Siedlecka.