Maria Szechińska, mieszkanka Bielska-Białej, obchodziła wyjątkowy jubileusz 100. urodzin. Z tej okazji wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Karol Markowski oficjalnie powitał jubilatkę w gronie mieszkańców miasta, którzy ukończyli sto i więcej lat.
Maria Szechińska, mieszkanka Bielska-Białej, obchodziła wyjątkowy jubileusz 100. urodzin. Z tej okazji wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Karol Markowski oficjalnie powitał jubilatkę w gronie mieszkańców miasta, którzy ukończyli sto i więcej lat.