Miejskie kąpielisko. Mamy pozwolenie, wkrótce budowa. Raport nr 4

Trawiasta plaża, drewniane pomosty, budynek zaplecza i mnóstwo zieleni. Do tego strefy rekreacyjne, gastronomiczna i spacerowe ścieżki. Tak prezentować będzie się kąpielisko w Parku Centralnym. W środę, 6 maja br. Wojewoda Kujawsko-Pomorski Michał Sztybel wydał dla inwestycji pozwolenie na budowę. Wkrótce ruszą prace.