Ponad 315 tysięcy mieszkańców Małopolski zgłosiło się już do programu profilaktycznego „Moje Zdrowie”. Największe zainteresowanie bilansem zdrowia wykazują osoby młode, jednak NFZ zwraca uwagę, że mężczyźni nadal korzystają z programu znacznie rzadziej niż kobiety. Przez pierwszy rok funkcjonowania programu Moje Zdrowie do udziału w nim zgłosiło się ponad 315 tys. mieszkańców Małopolski. 195 tys. z …
Artykuł „Moje Zdrowie” w Małopolsce. Tysiące mieszkańców zgłosiły się na badania pochodzi z serwisu informatorbrzeski.pl – Brzesko, Bochnia, Dąbrowa Tarnowska, Tarnów. Portal Informacyjny powiatu brzeskiego, bocheńskiego, dąbrowskiego i tarnowskiego – małopolska.