Nie masz drobnych? To nie problem, bo za skorzystanie z miejskiej toalety można też płacić kartą. W trzech lokalizacjach zamontowane zostały nowe terminale płatnicze i trwa ich konfiguracja.
Nie masz drobnych? To nie problem, bo za skorzystanie z miejskiej toalety można też płacić kartą. W trzech lokalizacjach zamontowane zostały nowe terminale płatnicze i trwa ich konfiguracja.