Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej oraz Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej informują, że w dniu 22 kwietnia (środa), w związku z pracami modernizacyjnymi, mogą wystąpić przerwy w działaniu Systemu ITS. Utrudnienia mogą dotyczyć tablic dynamicznej informacji pasażerskiej, portalu OnTime oraz informacji dostępnej w aplikacji ITSBB.